FAQ / Časté dotazy

21. září 2014 v 9:49 | Nadi.cz |  Nadi.cz
Časté dotazy spojené s knihovnami palmových listů:

1. Co jsou to ,,knihovny palmových listů"?
Střediska, kde jsou uloženy svazky s palmovými listy, které obsahují osudy jednotlivých lidí. Působí zde školení vykladači nádí (tzv. ,,naadi readers"), kteří provádějí čtení z těchto listů.

2. Proč a kým byly tyto knihovny vytvořeny?
Rišové vytvořili záznamy na palmových listech pro lidstvo z těchto důvodů: Pro zamyšlení se nad smyslem našeho bytí v chaosu dnešní moderní doby a pro návrat k pravé duchovní podstatě. Pro lidi, kteří budou usilovat o individuální proměnu a duchovní rozvoj. Pro pomoc lidem na cestě této přeměny, s cílem udělat ze svého života to nejlepší. Pro řešení krizových situací v životě lidí, pro pochopení principu lidství, to je vzájemné spolupráce a pomoci... A pro pomoc při čištění karmy.

3. Jak moc je to spolehlivé?
Výklady nádí jsou velice přesné a velmi osobní. Odlišují se od jiných metod výkladů budoucnosti právě svojí podrobností. Na jejich kvalitu má velký vliv zkušenost a dlouholetá praxe vykladače nádí.

4. Kam se musím dostavit na čtení ze svého palmového listu a kolik času to běžně zabere?
Čtení provádíme v Brně, ale podle domluvy můžeme přijet i my za Vámi. Nalezení konkrétního palmového listu a následný výklad generálního khandamu je zpravidla zrealizován během jednoho celého dne. Pokud je na palmovém listu napsáno konkrétní datum, kdy má být výklad proveden, podřizujeme se tomu.

5. Kolik výklady z palmového listu vlastně stojí a jaké služby jsou v této ceně celkem zahrnuty?
Popis našich služeb a ceník najdete v sekci NABÍZÍME - ZDE.

6. Proč mají Vaše stránky zrovna název ,,Nadi.cz"? Z čeho je to odvozeno?
Naše stránky jsme pojmenovali podle slova ,,nádí", které v tamilštině znamená ,,předurčený" a v kontextu s knihovnami palmových listů to znamená ,,předurčen přijít z vlastní vůle".

7. Pro koho jsou určeny palmové listy?
Palmové listy jsou sepsány pro lidi, kteří mají předurčeno, si pro výklad přijít (i zprostředkované čtení na dálku je platné jako ,,předurčené"). Palmové listy obsahují výklady budoucnosti pro 60-80% lidské populace.

8. Jak vypadá palmový list?
Je asi 30 cm dlouhý, cca 3cm široký. V jednom svazku je těchto listů 50-100 kusů. Milimetrové písmo ve starotamilských verších, je zapisováno kontinuálně (bez zvedání ruky) pomocí psací potřeby tzv ,,ezuthani". Pro konzervaci palmových listů se používá olej extrahovaný z pavích per. Ten je umí uchovat na 400 až 1000let. (Fotografie palmových listů jsou k nahlédnutí v naší Galerii - ZDE)

9. Od kolika let je možné dostat výklad?
Je možný již od 13ti let, v případě že děti již mají dostatečně vyvinuty papilární linie na palcích. Do 15ti let je výklad prováděn za doprovodu zákonného zástupce.

10. Co jsou to ,,remedies", ozdravná opatření?
Vycházejí z hinduistické filozofie o existenci reinkarnace a karmického zatížení z minulých životů. Dle této filozofie se každý člověk narodí s určitým zatížením z minulých životů, které je možné a vhodné během aktuálního života očistit a napravit. K tomuto účelu slouží remedies. Je to soubor úkonů, rituálů vyzývání vyšších sil formou manter, darování potřebných předmětů, peněz a návštěv konkrétních míst (zpravidla chrámy). Další podrobnosti najdete ve speciálním článku ,,Remedies (nápravná opatření)" - ZDE.


..... Pokud Váš dotaz není v seznamu uveden, neváhejte se zeptat na náš e-mail ,,palmovelisty.vyklad@gmail.com". Rádi odpovíme na vše, co Vás zajímá.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama