Úvodní slovo

21. září 2014 v 9:48 | Nadi.cz |  Nadi.cz
Vítejte na Nadi.cz!

Jsme sehraná dvojice z Brna, která zprostředkovává výklady z indických knihoven palmových listů přímo z ČR.
Tomuto tématu se věnujeme již řadu let a rádi předáváme naše zkušenosti. Naším posláním je přiblížit čtení z palmových listů lidem v České republice, kteří mají předurčeno navštívit knihovny palmových listů přímo v Indii, nebo provést výklad na dálku.

Čtení provádíme přes Skype. Je to velmi výhodné pro všechny, kteří z ekonomických, časových nebo zdravotních důvodů nemohou podniknout náročnou cestu do Indie. Čtení přes Skype je velice autentický a silný zážitek na celý život, srovnatelný i s osobní návštěvou Indie.

Výklady z palmových listů jsou velice unikátní, zásadně se liší od všech ostatních obvyklých způsobů výkladů budoucnosti, či osudu. Palmové listy byly sepsány před mnoha tisíci lety skupinou jasnovidných mudrců, jimž se říká ,,Rišiové" (z orig. ,,Rishis").

Najdete zde základní data o knihovnách palmových listů, vysvětlení základních pojmů a doplňující materiály. Součástí stránek jsou také ukázky palmových listů, a naše fotografie z návštěv Indie, na které se můžete podívat v Galerii.

Velice rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy týkající se indických knihoven palmových listů, nebo cokoliv týkající se námi zprostředkovávaného výkladu.


Pevně věříme, že zde naleznete vše potřebné.
Gejza a Irena Valentovi
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama