Alue nás pochválila!

17. října 2014 v 16:29 | Nadi.cz |  Napsali o nás
Velice nás potěšila pochvalná zmíňka o našem novém webu u Alue v jejím říjnovém ,,Zápisníčku", ve kterém pochválila i výklad, který s námi absolvovala... Byla náš první klient!


,,Neděle 12. října 2014
Vymalovala jsem koupelnu a chodbu a čekám, až to konečně zaschne. Pak se budu kochat... A včera jsem věšela obrázky a udělala jsem z kartonu super závěsnou podložku na plakát i s poutky, tak ten plakát není přímo na zdi... A vypadá to fakt dobře, karton pod tím vůbec není poznat a vypadá to jako obraz - Jsem úplně jako kutil Tim.

Před nějakým tím časem jsem si nechala u svých přátel udělat ,,na zkoušku" výklad z knihoven palmových listů online přes Skype. A bylo to úžasné... V životě bych neřekla, že to bude tak silné a tak přesné.
Upřímně zvažuji, že o tom ještě něco hezkého sepíšu, ale chce to pojmout tak, abych na sebe nevyplácla nějaké až moc osobní věci. Tak si to musím ještě nechat projít hlavou a vhodně sesumírovat. A po tom velkém happyendu jsem se s přáteli domluvila, že jim udělám pěkné webové stránky, aby se mohli prezentovat i na internetu.
Tak se chci pochlubit, protože design považuji za příjemný a povedený. Už jsou tam i základní texty, nahraná galerie... Inu, mám z těch stránek upřímnou radost. Udělala jsem okraje stránky pohyblivé tak, že se to pozadí přizpůsobí jakékoliv velikosti monitoru a pořád tam bude krásná mlhovina. Podle mě je to super.
A samozřejmě bych to ráda všem moc doporučila.
Moje zkušenost byla prostě úžasná a nadšená jsem ještě dnes! - NADI.CZ -"

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama