FILM: Výklad budoucnosti ČR z palmových listů na příštích pět let

20. února 2016 v 23:10 | Nadi.cz |  Výklad budoucnosti ČR
7.února 2016 jsme v Uherském Brodě uspořádali speciální přednášku, zaměřenou na výklad osudu České republiky na období příštích pěti let.
Nejprve jsme Indické knihovně palmových listů poskytli významná historická data české země a na základě těchto dat byly dohledány palmové listy. To je specifikum u výkladu pro celou Zemi, že se nedávají otisky palce, avšak data. Bylo nalezeno 10 listů, jejichž stáří se odhaduje na 200-300let, některé jsou již poškozené. Originály byly sepsány před více než třemi tisíci let (odhadem) nejvýznamějším mudrcem Agasthiyou, toto jsou pochopitelně již přepsané listy.
V následujícím videu je zachycený celý průběh přednášky, takže i ti kteří se nemohli z jakýchkoliv důvodů tohoto speciálního sezení zúčastnit, si dnes mohou poselství vyslechnout. Připravujeme také psaný záznam, který necháme přeložit do angličtiny, aby skutečnosti zde řečené mohly jít nejenom mezi české a slovenské lidi, ale i do celého světa.

Výklad budoucnosti ČR z palmových listů
https://www.youtube.com/watch?v=9mBo5sdAMHM&feature=youtu.be


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama