Speciální výklad nádí Kaka Bhujandar pro Šrí Gejzu Valenta

7. prosince 2016 v 0:54 | Nadi.cz |  Filmy o KPL a naší práci
Nacházíme se opět v knihovně palmových listů, která se nachází ve městečku Chidambaram ve státě Tamilnadu. Tentokrát si můžete poslechnout rozbor ze speciálních palmových listů, které sepsal jeden ze sedmi proroků (rishi), Kaka Bhujandar. Jeho nádí je určeno speciálně pro spirituální osoby a duchovní učitele, není proto běžně dostupné pro každého. Rozbor provádí profesionální vykladač Nádí, Guruji Jayaraj (česky čteme ,,Džejrač"). Odpovědi překládá z tamilštiny do anglického jazyka tlumočník z Shyam (čteme ,,Šam").
V tomto speciálním listu je Gejza Valent označen jménem ,,Šrí", což je označení duchovního učitele. Palmové listy byly poté posouzeny odborníky z Tamilské univerzity v Tanjavuru, kteří potvrdili, že jde skutečně o symbol ,,Šrí" a vydali certifikát, který potvrzuje oprávnění používat jméno Šrí Gejza při duchovní činnosti spojené s prací s palmovými listy.
Dále je Šrí Gejza nazýván jako ,,Gedža" , což v tamilštině znamená slon - ,,Geja". To ukazuje, že tento člověk má sloní sílu a je spojen s bohem Ganéšou. Dle těchto listů spirituální síla Šrí Gejzy tkví v sebedůvěře, odhodlání a tvrdé práci. Dále říká, že Šrí Gejza je speciální osoba, která má požehnání pro zprostředkovávání výkladů osudu z palmových listů pro Českou republiku, neboť je to jeho duchovní poslání.
Nalezení těchto speciálních listů je považováno za zázrak, který se stal poprvé po mnoha desítkách let existence knihovny palmových listů v Chidambaramu ve státě Tamilnadu v Indii. Vzácné palmové listy jsou uloženy na Tamilské univerzitě v Tanjavuru, jako dědictví pro další generace a jako předmět vědeckého zkoumání.

Speciální výklad nádí Kaka Bhujandar pro Šrí Gejzu
https://youtu.be/dM2wxuH_-YY

V naší galerii ve složce Šrí Gejza Valent se můžete podívat na certifikát ke jménu Šrí, detailní fotografie palmových listů z nádí Kaka Bhujandar a fotografie překrásné Tamilské univerzity v Tanjavuru


Originální certifikát, potvrzujcí pravost palmových listů a výskyt znaku Šrí: Gejza Nomination Certificate
Překlad certifikátu do angličtiny: Certificate Translation


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jarmila  Pomklová Jarmila Pomklová | E-mail | 10. února 2017 v 10:48 | Reagovat

Milý  Šrí Gejzo,Váš odkaz jsem našla na stránkách MUDr.Ziskové,dnes ,ke ktere od lonskeho roku jezdim.Měla bych velký zajem o vyklad   palmového listu mého,vše si prostuduji,píšu hned ted ,něco jsem o tom četla ,taky vim že byl na vyklad pan Pfeifert.Domluvím s evečer s manželem  ohledně přednášky,já ale nosim dvě naslouchátka tak nevim,musim vždy sedět vepředu  odeziram i ,ale věřim v uzdraveni,mam to po streptomycinu v 1978 mě napichali.Jsme moc rada že mam na Vas kontakt  přeji nádherne  dny a mnoho Božiho Požehnání Jarmila Pomklová

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama