Přednášky v měsíci červnu 2017

3. června 2017 v 18:28 | Nadi.cz |  Akce a Přednášky
V měsíci červnu 2017 budeme poprvé přednášet v Novém Jičíně

17.6.2017 - Nový Jičín

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucifer Lucifer | E-mail | Web | 3. června 2017 v 18:34 | Reagovat

Je třeba zrušit všechny vysoké státní funkce
GVKB
Každá vysoká státní funkce je zde k ničemu a o ničem společnost bude fungovat lépe bez; prezidenta, předsedy vlády, ministrů, poslanců, senátorů, starostů, předsedů, atd. lidi se mohou společně dohodnout pomocí hlasování o tom, co chtějí, nepotřebují k ničemu lidi ve vysokých funkcích. Dosud se škrtali náklady dole, a je třeba začít škrtat náklady nahoře. Je zde přeci demokracie a tak zde nepotřebujeme už lidi ve vysokých funkcích.
Je třeba skončit období centralizace, kde v centru byl nějaký pyšný starý lenoch, který si myslel o podřízených, že to jsou jeho sluhové a otroci. Stát není podnik, podnik potřebuje ředitele, ale stát nepotřebuje prezidenta a ministry, stát potřebuje především specialisty, co zajistí, aby se stát netuneloval a aby zde už nebyl obrovský státní dluh. Z díla je spatřen tvůrce, a jaké je dílo lidí, co zde byli ve vysokých státních funkcích od roku 1948?
Nepotřebujeme zlé vlky, co si zde hrají na hodné ovce, potřebujeme očistit náš stát od lhářů a zlodějů, díky kterým je zde od roku 1948 blbá nálada! Odejděte dobrovolně z vysokých funkcí, nebo budeme nuceni k tomu vás přemístit do Bohnické psychiatrické nemocnice, a zde vás budeme léčit z vaší pyšnosti a lakomosti.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama